Portfolio

Zadowoleni Klienci

Są to jedne z wielu naszych realizacji.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rekomendacjami Rekomendacje
Będzie nam miło, gdy odwiedzą nas Państwo na naszym Facebook’u oraz Instagramie, gdzie na bieżąco publikujemy fotografie z naszych
codziennych prac.

„Pani Dorota zajęła się dosłownie wszystkim. Gdyby nie jej zaangażowanie nawet byśmy nie pomyśleli o wielu rzeczach, które są do organizacji ślubu niezbędne i niewątpliwie całe przedsięwzięcie okazałoby się klapą. Tak na dobrą sprawę nie musieliśmy o niczym myśleć.”

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela, koordynacja dnia uroczystości.

-Maria & Alex Haley-Liu

„Na nasz wrześniowy ślub wymarzyłam sobie eleganckie dekoracje kwiatowe w bieli- róże, lilie… Prosząc Dorotę o realizację wiedziałam, że będzie to owocna współpraca. I nie zawiodłam się, Dorota z pasją i zaangażowaniem pomogła mi zarówno w wyborcze dekoracji do kościoła i na salę, jak i podzieliła się wieloma cennymi wskazówkami dotyczącymi organizacji wesela. Zrealizowane komopzycje były śliczne, właśnie w takim stylu, o jakim marzyłam i dzisiaj zawsze ilekroć oglądam nasze zdjęcia ślubne zatrzymuję na nich wzrok i myślę: jak bardzo chciałbym wrócić do tego dnia i delektować się każdym szczegółem…
Całym sercem polecam Dorotę wszystkim parom młodym, którym zależy, aby ich wielki dzień nabrał jeszcze większego smaku dzięki pięknym dekoracjom. Bez wątpienia będą one wykonane z ogromną starannością, ale przede będą zachwycać- a tego zachwytu tak dzisiaj potrzebujemy!”

Konsultacje ślubno-weselne, oprawa florystyczna uroczystości.

-Paulina & Stanisław

„Bardzo polecamy Gdańską Pracownię Ślubów. Dekoracje w Kościele i na sali weselnej były przepiękne. Dorota to profesjonalistka. Ma głowę pełną pomysłów, zawsze doradzi tak, aby efekt końcowy robił wielkie „WOW”! 🙂 Gdybyśmy mogli jeszcze raz decydować o wyborze dekoratorki, zdecydowanie wybralibyśmy ponownie tak samo 🙂 Wszystko było perfekcyjnie zorganizowane i przygotowane. Polecamy każdemu skorzystać z usług Doroty – na prawdę warto 😉”

Konsultacje ślubno-weselne, oprawa florystyczna kościoła i sali weselnej.

-Agnieszka & Piotr

„Przygotowania do ślubu i wesela to nie tylko mnóstwo nerwów, ale także detali, o których łatwo zapomnieć. Stres związany z przygotowaniami często nie pozwala skupić się na tym co najważniejsze, dlatego szukaliśmy kogoś, kto będzie nam w stanie pomóc się zorganizować. Gdańską Pracownię Ślubów znaleźliśmy korzystając z wyszukiwarki. Była dla nas niewiadomą, a okazała się prawdziwym błogosławieństwem. Dorota udowodniła, że istnieje coś więcej niż profesjonalizm – perfekcja. Każdy element przygotowań przedstawiała w wielu wariantach (polecamy wybierać te sugerowane przez nią), i dopracowywała go w detalach. Znajdowała rozwiązania bardzo atrakcyjne cenowo, we wszystko wkładała całe swoje serce. Do samego końca dawała poczucie pewności i spokoju. Możemy się wypowiedzieć o niej jedynie w samych superlatywach, z wielkim podziwem i sympatią. Osobom nawet bardzo samodzielnym, z konkretnymi rozwiązaniami polecamy współpracę.”

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela, koordynacja dnia uroczystości, oprawa florystyczna.

-Ola & Jakub

„Współpraca z Dorotą, to czysta przyjemność. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy właśnie jej powierzyć przygotowanie dekoracji kwiatowej na naszą uroczystość Srebrnego Wesela. Dorota ma niezwykłe wyczucie piękna, a w to, co robi wkłada całe serce. Dlatego też stworzone przez nią cudne bukiety oczarowały nas i wszystkich gości, a wnętrzu nadały szlachetności i elegancji.
O pracy Doroty możemy pisać tylko w superlatywach – profesjonalistka w każdym calu, wnikliwie analizuje oczekiwania klienta, bardzo rzeczowo doradza, nie narzucając swojej wizji. Poza tym, co dla nas niezmiernie ważne, działa w błyskawicznym tempie – niczego nie odkłada „na później”. Zawsze dotrzymuje ustalonych terminów, w związku z czym, współpracując z Dorotą, mieliśmy niesamowity komfort, że wszystko przygotowane było na czas i zgodnie z ustaleniami.”

Konsultacje, oprawa florystyczna.

-Kasia & Piotr

„Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Pani pomoc w organizacji naszego ślubu i wesela. W dzień taki jak TEN ciężko jest pamiętać o czymkolwiek (…), warto wtedy usłyszeć proszę zająć się sobą i się nie martwić ja się wszystkim zajmę. To jest na wagę złota.”

Częściowa organizacja ślubu i wesela, koordynacja dnia uroczystości, oprawa florystyczna.

-Kinga & Łukasz

„Profesjonalizm, perfekcjonizm, pomysł, smak, wyczucie i wrażliwość- to wszystko wchodzi w skład „bukietu” możliwości Doroty. Przepiękne dekoracje. Jeśli chcecie być gośćmi na własnym przyjęciu to wybierzcie Dorotę. Z całego serca polecamy. Agnieszka i Arek”

-Agnieszka & Arek

-Sesja okładkowa do Magazynu Weselnik

-Sesja okładkowa do Magazynu Weselnik

-Sesja billboardowa, Targi Ślubne 2018

-Sesja billboardowa, Targi Ślubne 2019

Inne Rekomendacje

Oprawa florystyczna uroczystości. Referencje z Hotelu Rezydent

Wesele Kingi i Łukasza Podziękowanie

Oprawa florystyczna z okazji oficjalnej wizyty Prezydenta RP w Gdańsku.

„Weselnik” Podziękowanie za współpracę.

Międzynarodowy ślub i wesele Marii i Alexa Referencje

Oprawa florystyczna uroczystości oficjalnej, państwowej organizowanej przez Prezydenta RP. List referencyjny

Pin It on Pinterest