Szkolenia

Bardzo mnie cieszy, iż zawód wedding plannera jest coraz bardziej popularny. Aby jedna traktować ten zawód profesjonalnie, należy zdobyć odpowiednie kompetencje oraz doświadczenie. Ważny jest nieustanny rozwój. Oprócz posiadania podstawowej wiedzy o ślubach i wszelkich formalnościach cywilno-prawnych konsultant ślubny powinien znać zasady etykiety biznesu, odznaczać się szeroką wiedzą z różnych dziedzin życia oraz wysokimi standardami wykonywanych usług. Konsultant ślubny to osoba, której można zaufać, odznaczająca się wysoką kulturą osobistą, pracowitością, sumiennością, odpowiedzialnością, dyskrecją, obowiązkowością, troską o dobro klienta. W tym zawodzie trzeba być także wytrwałym.

Aby pracować w charakterze wedding plannera, na początku należy zadbać o rozwój osobisty – czytać książki tematyczne, skończyć kurs, wspomagać znajomych przy okazji organizacji różnego rodzaju przyjęć, starać się o praktyki w firmach weddingowych. Widząc duże zapotrzebowanie na rynku, w 2019 roku, napisałam moją drugą książkę „Sezon na ślub. Jak zostać wedding plannerem”. Kiedy na początku 2018 roku stworzyłam listę książek, które napiszę, ta była właśnie na drugim miejscu. Priorytetem było jednak to, aby wskazać innym, jak można oszczędzić przy okazji organizacji ślubu i wesela. Stąd jako pierwsza powstała książka pod tytułem: „Sezon na ślub. 10 skutecznych metod obniżenia kosztów wesela”.

Moją misją jest wspieranie par i ich rodzin w przedślubnych przygotowaniach, kreowanie pięknych i dobrze zorganizowanych przyjęć, popularyzacja zawodu wedding plannera.

Właśnie dlatego, zależy mi na tym, aby przyszli konsultanci ślubni byli jak najlepiej przygotowani do zawodu. Dziś pragnę zaprosić Cię na szkolenie, na którym przekażę Ci narzędzia, które będą dla Ciebie pomocne w zostaniu wedding plannerem, nauczę Cię, jak zmonetyzować swoją pasję.

Na rynku przybywa szkoleń, ale mnie marzyło się stworzenie czegoś zupełnie innego, elitarnego. Wedding Master Academy jest organizowane w formie all inclusive – z noclegiem i wyżywieniem w cenie. Tworzymy taką przestrzeń dla kursantów, by mogli oni poczuć elegancję, wysoką jakość i bliskość natury bez konieczności wracania po zajęciach do domu.

Zawód wedding plannera jest coraz bardziej popularny. Sytuacje związane z koronawirusem, kiedy pary przekładały uroczystości ślubno-weselne, pokazały, że wsparcie konsultantów ślubnych jest nieocenione. Wiele osób potrzebuje pomocy fachowców. Tam, gdzie nieodzowne są szybkie decyzje, nie ma czasu i przestrzeni na pomyłki.

Kolejnym aspektem, który ukazuje zawód konsultanta ślubnego jako profesję z przyszłością, jest fakt, że narzeczeni coraz częściej chcą oszczędzić swój czas, mają wysokie wymagania i marzenia. Są zapracowani, nierzadko mieszkają poza granicami kraju. W takich sytuacjach wsparcie profesjonalistów jest kluczowe.

Zostań ekspertem branży ślubnej. Dołącz do grona zadowolonych absolwentów.

KONSULTANT ŚLUBNY

19-20.03.2022 r. – Pałac Ciekocinko

Wdrażamy wszystkie obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne. 

W przypadku zadziałania „siły wyższej”, termin szkolenia ulegnie zmianie.

Zapraszam Cię na kameralne i elitarne szkolenie!

Motto wydarzenia brzmi „NIE JA LECZ MY”

 

Szczegóły organizacyjne

Zainwestuj w swoje kompetencje. Zadbaj o rozwój  i nabywanie nowych umiejętności.

Skorzystaj ze szkolenia

KONSULTANT ŚLUBNY

Oferujemy:                                                

– komfortowe warunki,
– wysoką wartość merytoryczną,
– praktyczną wiedzę,
– niespodzianki od partnerów wydarzenia,
– wyżywienie i nocleg.

Stawiamy na:

– połączenie teorii i warsztatów,
– kameralną  grupę,
– przyjazną atmosferę, relacje.

GŁÓWNY CEL SZKOLENIA:
Celem szkolenia jest rozwinięcie tych umiejętności i kompetencji, które pozwolą na stworzenie własnej marki, której flagowym produktem będzie usługa organizacji ślubów i wesel.

ADRESACI SZKOLENIA:
Szkolenie zostało zaprojektowane z myślą o osobach, którym zależy na podniesieniu kompetencji z zakresu organizacji ślubów i wesel.

RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA

– Zawód konsultanta ślubnego, niezbędne predyspozycje
– Marka osobista
– Strategia rozwoju firmy
– Etykieta w biznesie
– Sprzedaż i relacje w biznesie
– Rodzaje ślubów, formalności
– Organizacja ślubu i wesela
– Ślubny savoir-vivre
– Współpraca z podwykonawcami
– Zarządzanie sobą w czasie
– Budowanie strategii firmy

Zajęcia warsztatowe: etykieta biznesu, tworzenie oferty, pytania rozwojowe, zdjęcia typu flatlay.

Gdańska Orchidea znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, nr ew. 2.22/00004/2020.

Masz pytanie?

Aby zadać pytanie dotyczące tego szkolenia, zadzwoń:

Dorota Janicka-Kurlenda

Tel.: +48604901414

Prelegenci

Z wykształcenia plastyk; w latach 2004-2014 pracowała jako manager i szkoleniowiec w sektorze sprzedaży. Od 2009 roku organizator przyjęć, głównie ślubów i wesel. Z pasją kreuje niezapomniane wydarzenia; stylista uroczystości. W portfolio, które posiada, znajdują się kompozycje kwiatowe na oficjalne przyjęcia państwowe i bukiety dla znamienitych postaci. Ogromnym wyróżnieniem dla Doroty Janickiej-Kurlendy była praca przy licznych przyjęciach oficjalnych i rządowych. Gościli na nich między innymi prezydent Andrzej Duda, prezydent Bronisław Komorowski, prezydent Aleksander Kwaśniewski i prezydent Lech Wałęsa. Dekorowała również uroczystości organizowane przez wojewodę pomorskiego (np. wizyta ambasadorów w województwie pomorskim, kiedy do Gdańska przyjechali dyplomaci z Argentyny, Cypru, Holandii, Iraku, Izraela, Libii, Maroko, Mołdawii, Nowej Zelandii, Panamy, RPA, Serbii, Słowenii, Sri Lanki, Szwajcarii, Tajlandii, Turcji i Wietnamu), jak również Prezydenta Miasta Gdańska (obchody czerwcowe z udziałem najważniejszych osobistości w Polsce, zaprzysiężenie Aleksandry Dulkiewicz na Prezydenta Gdańska).

Dostąpiła też zaszczytu stworzenia kompozycji florystycznych z okazji wizyty brytyjskiej pary książęcej Kate i Williama w Gdańsku w 2017 roku. Interesuje się protokołem dyplomatycznym, ceremoniałem, etykietą, savoir-vivrem. Zawsze dba o to, by uroczystość była piękna, niepowtarzalna i niezapomniana. Dbając o swoje kompetencje, stawia na rozwój i nabywanie nowych umiejętności. Liczne kursy, szkolenia oraz misyjność połączona z precyzją i ciężką pracą stanowią podstawę kreowania jej marek osobistych – Gdańskiej Pracowni Ślubów i Gdańskiej Orchidei.

W 2019 r. zdała egzamin państwowy potwierdzający kwalifikacje  w zawodzie i otrzymała tytuł florysty. Jest zapraszana w roli prelegenta, by prowadzić warsztaty dla narzeczonych. Przekazuje na nich wiedzę z obszaru organizacji i koordynacji, stylizacji przyjęć oraz ślubno-weselnej etykiety. Produkuje i kreuje stylizowane sesje zdjęciowe, m.in. promujące targi ślubne „Weselnik”.

Dorota Janicka-Kurlenda jest pomysłodawczynią cyklu wydarzeń Piękne święta, które przybliżają innym tradycje świąteczne. Spotkania są połączeniem wykładów z zakresu savoir-vivre’u, warsztatów i wystawy jej autorskich prac. Od dwóch lat związana z fundacją Przemek Dzieciom – wykonuje bukiety dla artystów. Pisze artykuły eksperckie do prasy branżowej. Jest wydawcą, a jednocześnie autorką dwóch książek:

„Sezon na ślub. 10 skutecznych metod obniżenia kosztów wesela” oraz „Sezon na ślub. Jak zostać wedding plannerem.”

 

 

Zawodowo commercial director w szwedzkiej, dynamicznie rozwijającej się firmie. Posiada 15-letnie doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi klientami z różnych dziedzin przemysłowych. Kieruje projektami, zarządza zespołem managerów. Na co dzień aktywnie uczestniczy w planowaniu rozwoju oraz budowaniu strategii firmy, w której pracuje. Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz Master of Business Administration. Członek zespołu Gdańskiej Orchidei. Autor rozdziału książki Sezon na ślub. Jak zostać wedding plannerem (Strategia  budowania firmy).

Przy projektach stawiam na pracę zespołową, z tego względu motto szkoleń brzmi : „Nie ja, lecz My”.

SZKOLENIE KONSULTANT ŚLUBNY

19-20 marca 2022 r. – Pałac Ciekocinko

 

Partnerzy wydarzenia

Motto szkoleń, organizowanych przez Wedding master Academy brzmi : 

„Nie ja, lecz my”


Przy organizacji tej edycji szkolenia zaprosiłam do współpracy cenionych na rynku partnerów biznesowych: Pałac Ciekocinko, Balamonte, Juliette Atelier, Decolove, Co nieco papieru, Ksis wedding shoes. 
Patronat medialny nad wydarzeniem objął, podobnie jak przy okazji wcześniejszych edycji, Weselnik – portal ślubny, informator dla narzeczonych, organizator Trójmiejskich Targów Ślubnych.

Uczę przyszłych wedding plannerów, iż w biznesie ważne są rekomendacje i wzajemne wspieranie się. Sami możemy osiągnąć wiele, ale to zespół jest siłą.

Poznaj ambasadorów szkoleń „Konsultant ślubny” i „Stylista uroczystości”:

„Szkolenie przygotowane bardzo starannie i z wielką pasją do tematu. Bardzo przydatne tematy szkolenia. Wysoki poziom merytoryczny zaproszonych szkoleniowców. Serdeczna atmosfera na szkoleniu. Organizator, Pani Dorota, bardzo szczerze dzieli się swoją wiedzą. Cudowna osoba. Serdecznie polecam szkolenie.”

Lidia Czapiewska

Centrum Edukacji i Promocji Regionu

Właściciel

„Wspaniałe szkolenie z ogromną dawką wiedzy merytorycznej i praktycznej, uzupełnione przez wykłady ekspertów i partnerów co jeszcze bardziej zwiększyło wartość szkolenia.  Cudowne miejsce, w którym odbyło się szkolenie nadało mu magiczny nastrój i niesamowitą atmosferę.”

Anna Turkiewicz

 „Bardzo przyjemne i wartościowe szkolenie, które dużo wnosi nie tylko do przyszłej pracy, ale też życiowo. Myślę, że to wartość dodana. Wiedza przekazana przystępnie. Całość w bardzo przyjemnej atmosferze.”

Lilly Rychetsk

Pałac Ciekocinko

Sales Executive

„Szkolenie przebiegło w profesjonalnej a jednocześnie przemiłej atmosferze.  Tematyka wykładów była zróżnicowana i urozmaicona obecnością prelegentów, którzy stanowili ekspertów w branży. Przebywać z ludźmi z pasją to czysta przyjemność.  Forma szkolenia obejmująca nocleg to idealne rozwiązanie. Wspólny wieczór pozwolił na zawarcie bliższych znajomości z fantastycznymi osobami. Wybór miejsca szkolenia był niewątpliwym atutem. Przepiękny obiekt pozwolił wyciszyć się i chłonąć wiedzę, skupić się tylko na rozwoju.”

Nikola Trepkowska

„Osobiście jestem zachwycona doborem prelegentów, poruszonych tematów. Pani Dorota zadbała absolutnie o każdy, nawet najmniejszy detal. Poczucie estetyki, rewelacyjna lokalizacja – Pałac Ciekocinko, jest wyjątkowym i przepięknym miejscem. Szkolenie oceniam jako przecudowne przeżycie, które poszerza Nasze horyzonty i tworzy przepiękne relacje. Atmosfera była znakomita na wszelkich płaszczyznach.  Jeżeli poszukujesz kursu zawodowego, po którym zdobędziesz wysoki poziom wiedzy – to właśnie znalazłeś. Polecam serdecznie”

Klaudia Piernicka
konsultant ślubny
Jasmine

„Od niespełna roku jestem właścicielką nowo otwartej firmy dekoracyjno florystycznej MANU ART. Początki działalności z pewnością dla wielu osób nie są łatwe. Z pomocą przyszło mi szkolenie zorganizowane przez Panią Dorotę Janicką – Kurlendę – nie było ono jednak pierwszym. Wcześniej brałam udział w kursie Florystyki i dekoracji sal weselnych, a także uzyskałam tytuł dekoratora wnętrz. Jednak muszę przyznać, iż dopiero po szkoleniu Stylista uroczystości czuję się pewna w moim zawodzie, ponieważ nabrałam sporo praktycznych, jak i teoretycznych umiejętności oraz potrzebnych kompetencji. Każdy moment weekendowego spotkania był zaplanowany, tak abyśmy jako uczestniczki mogły wynieść z niego jak najwięcej dla siebie. Mam ogromną nadzieję, że będę mogła jeszcze raz wziąć udział w podobnych warsztatach i czerpać z wieloletniego doświadczenia Pani Doroty.”

Alicja Górna

Właściciel

MANU ART

„Jestem niezmiernie zadowolona z przeprowadzonego szkolenia. Przekazana wiedza była oparta na doświadczeniu, bardzo szczegółowa. Dzięki informacjom
udostępnionym zarówno podczas wykładów oraz w zeszycie ćwiczeń, organizowane przeze mnie eventy zyskają wysoką jakość. Jestem pewna, że w przyszłości na pewno skorzystam z konsultacji oraz szkoleń prowadzonych przez Dorotę. Dzięki zaproszeniu do współpracy specjalistów, kurs otrzymał dodatkową wartość oraz perfekcyjne dopełnienie całości.”

Patrycja Kobylaniec

Accor Hotels

Koordynator ds. sprzedaży MICE

„Już drugie moje szkolenie z Panią Dorotą. Połączenie wspaniałej atmosfery z dobrym przekazaniem wiedzy daje nam szkolenie idealne, które jeszcze długo zapada w pamięć. Mogę polecić każdemu z czystym sercem.”

Lilly Rychetsky
Pałac Ciekocinko
Sales Executive

„Uważam, iż szkolenie jest warte każdej minuty spędzonej na nim. Trenerzy bardzo chętni do pomocy oraz dzielenia się wiedzą. Nie jest to kurs tylko dla osób, które już
pracują w danym zawodzie nawet laik może być pewnym że to jest szkolenie dla niego. Do tego możemy liczyć na pomoc ze strony Doroty w dalszej karierze.”

Wiktoria Rychetsky

„Szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Pani Dorota dba bardzo o najważniejsze szczegóły: atmosferę, treść, dobór potraw, dobór trenerów. Prowadząca to osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Szczerze polecam szkolenia, które prowadzi.”

Lidia Czapiewska

Centrum Edukacji i Promocji Regionu

Właściciel

„Po pierwsze doskonałość… W ubiegłym tygodniu zostałem zaproszony do współpracy przy wyjątkowym projekcie szkoleniowym dla wedding plannerów. Jako przedstawiciel  Balamonte miałem zadbać o profesjonalną wiedzę o ubiorze pana młodego oraz przedstawić zasady męskiej elegancji na uroczystościach weselnych. Przyjąłem zaproszenie, ponieważ zawsze postrzegałem Panią  Dorotę Janicką-Kurlendę  za osobę idealnie profesjonalną, dbającą o każdy szczegół oraz posiadającą wszechstronną wiedzę z zakresu organizacji imprez ślubnych. Szkolenie w pięknym Pałacu Ciekocinko Hotel Resort &Wellness, dostarczyło nam wszystkim niezapomnianych emocji i doznań. Elegancja na każdym kroku! Misją Pani Doroty jest wspieranie par w przygotowaniu, kreowaniu pięknych i dobrze zorganizowanych przyjęć oraz popularyzowaniu zawodu wedding planera. Pani Dorota ma jasną określoną wizję i misję firmy. Tego także uczy w Wedding Master Academy. Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję panią Dorotę! Jej poziom zorientowania na klienta jest niespotykany.  Szczerze przyznam, że wiele się nauczyłem na szkoleniu Pani Doroty, a zakres przedstawianej wiedzy i jej forma powodują, że z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Panią Dorotę.”

Perfekcja w każdym calu. Brawo!

Marcin Roczniak

Dyrektor zarządzający

Balamonte

Określ Termin

Wybierz Usługi

biuro@gdanskaorchidea.pl
mobile: +48 604 901 414

O Nic Się Nie Martw!

Pin It on Pinterest