Romantyczny zaręczynowy wyjazd, szum fal, zachód słońca, spacer po molo, niezapomniana kolacja, bukiet czerwonych róż, wyśmienite jedzenie, muzyka na żywo, piękne dekoracje i… Trójmiasto – jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Brzmi wspaniale?

Trójmiasto należy do wiodących prym lokalizacji, jeśli chodzi o organizację zaręczyn. Jestem dumna, iż jako mieszkanka Gdańska mogę wspierać mężczyzn w procesie przygotowania tych wyjątkowych chwil.

Koordynuję całość, spisuję scenariusz i jestem w stałym kontakcie ze wszystkimi osobami, które biorą udział w projekcie. Lata doświadczenia (organizacja wydarzeń od 2009 r.) pozwalają na dobór odpowiednich podwykonawców, aby zaręczyny były spełnieniem marzeń i uwzględniały wszystkie upodobania pary. Organizacja zaręczyn w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie to nasza codzienność!

Klienci nierzadko wybierają romantyczne zaręczyny na plaży lub molo.

Popularnością cieszą się też wynajmy apartamentów z pięknym widokiem. Zaręczyny w apartamencie, który wcześniej przeszedł metamorfozę (świece, dekoracje etc.), to oferta dla par, które cenią intymność i ciszę. Kolejnym pomysłem są zaręczyny na wysokościach, np. na jednym z pięter najwyższego budynku na Pomorzu, skąd rozpościera się widok na morze i całe Trójmiasto.

Zaręczyny nad morzem to również sposobność, aby przenieść się na jacht. Ogranicza nas tylko wyobraźnia naszych klientów! Zaręczyny na jachcie to propozycja dla osób, które lubią nietuzinkowe rozwiązania.

W trakcie zaręczyn na Państwa życzenie może być prowadzony reportaż fotograficzny: na początku fotograf/fotografowie wykonują zdjęcia z ukrycia, gdy wręczany jest pierścionek, przybliżają się, aby uchwycić emocje i piękno danej chwili. Po zaręczynach jest czas na krótką sesję narzeczeńską.

Zaręczyny w Gdańsku? Zaręczyny w Sopocie, czy może jednak zaręczyny w Gdyni?

Zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością zapoznam się z Państwa potrzebami i stworzę niezapomniane wydarzenie. Zaręczyny nad morzem to romantyczna alternatywa dla osób, które pragną, aby ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany.

Drodzy Panowie!

Jeśli nie macie czasu na samodzielną organizację zaręczyn, nie chcecie, aby to wydarzenie okazało się katastrofą, pragniecie mieć wsparcie i uzyskać spokój, by skupić się tylko na wręczeniu wybrance pierścionka – zapraszam do kontaktu.

 

 

Dorota Janicka-Kurlenda

dorota@gdanskaorchidea.pl

+48604901414

 

 

Pin It on Pinterest