Rekomendacje

Rekomendacje = Zadowoleni Klienci

 

Od początku swojej działalności mieliśmy okazję organizować, konsultować, koordynować czy zapewniać oprawę florystyczną na setkach uroczystości i okazji.

Każdego dnia cieszymy się z realizacji naszej misji, którą jest dostarczenie profesjonalnych usług, pozwalających na komfortowe przeżywanie wyjątkowych chwil, dlatego niezmiernie cieszą nas Wasze słowa uznania dla naszej pracy!

Poniżej prezentujemy wybrane opinie, bo nie sposób przedstawić tu wszystkiego! 🙂

Niech będzie to zapowiedzią, czego możecie spodziewać się po współpracy z nami. A jeśli chcecie poznać naszą codzienność – zapraszamy do śledzenia naszego Facebook’a oraz Instagrama.

 

 

Dorota to bardzo zorganizowana osoba, która zadbała o każdy szczegół naszej wspaniałej uroczystości. Zawsze gotowa pomóc, doradzić, zna branżę od podszewki i ma głowę pełną pomysłów. Także jej mąż, Piotr, bardzo nas wspierał, zawsze z uśmiechem na twarzy.
W naszym przypadku było to spore wesele międzynarodowe, więc wyzwań logistycznych i nietypowych pomysłów było wiele, ale dzięki współpracy z Dorotą byłam spokojna, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. W tych wyjątkowych momentach poczucie, że ktoś czuwa nad całością sprawia, że możesz skupić się na tym, co najważniejsze, wolna od zmartwień, a to rzecz bezcenna. Polecamy i dziękujemy!

Ola & Paco

Częściowa organizacja ślubu i wesela. Koordynacja dnia uroczystości. Wydarzenie międzynarodowe, ślub polsko-hiszpański.

„Panią Dorotę poznałam na kolejnych już Targach Ślubnych i od początku wiedziałam, że to osoba, która pomoże mi urzeczywistnić wizję wymarzonego wesela mojej córki.
Jako mama Panny Młodej chciałam aby uroczystość była taka jakiej pragnie Panna Młoda. Wesele w stylu lat 20-tych to spore wyzwanie. Miało być elegancko, wytwornie i z troską o szczegóły a przede wszystkim niezwykle. Czarne cekinowe obrusy, dużo świec, aranżacje kwiatowe z malowanymi na złoto liśćmi i orchideami.
Pani Dorota od pierwszego spotkania zabrała się do pracy. Robiła wizualizacje, podsuwała pomysły i systematycznie podsyłała kalkulacje. W między czasie z powodu szalejącego koronawirusa musieliśmy zmienić termin wesela i lokalizację. Ale to Jej nie zniechęciło. Wręcz przeciwnie, znowu nowe wizualizacje w nowym miejscu. Zorganizowała próbną dekorację sali, żeby Panna Młoda miała pewność, że jej wizja zostanie spełniona.
Pomogła ustalić scenariusz wesela i dopilnowała, żeby wszystko odbyło się zgodnie z nim. Młodzi zaplanowali rożne atrakcje dla gości, do tego niespodzianka w postaci występu iluzjonisty, którą dzięki Pani Dorocie udało się utrzymać w tajemnicy do momentu występu.
W trakcie wesela taktownie czuwała nad nami i reagowała kiedy to było niezbędne. Muszę też wspomnieć o mężu Pani Doroty, który bardzo dyskretnie wspierał ją przez cały czas trwania uroczystości i był dla niej dodatkową parą oczu. Dziękuję.
Uważam, że drugie imię Pani Doroty powinno brzmieć Perfekcja. Perfekcja to to czego najbardziej potrzebowaliśmy tego dnia i co, dzięki Pani Dorocie dostaliśmy. Sale wyglądały elegancko, stoły lśniły cekinami i złotem, nad wszystkim górowały piękne, wykonane przez Panią Dorotę, aranżacje kwiatowe. Pracowała nad tym ciężko ale zawsze z uśmiechem i szczerym zaangażowaniem. Dziękuję.
POLECAM, POLECAM, POLECAM”

Magdalena, mama Panny Młodej

Częściowa organizacja ślubu i wesela, oprawa florystyczna uroczystości, koordynacja przyjęcia weselnego.

„Byłem klientem Pani Doroty w zakresie wsparcia w aranżacji zaręczyn. Sprawny kontakt, drobiazgowe badanie potrzeb i preferencji, szybkość działania i zaangażowanie – tych cech nie można odmówić Pani Dorocie. Widząc takie zamiłowanie do wykonywanego zawodu, można by rzec, że to nawet nie zawód, a życiowa misja, która jest realizowana z największa starannością. Serdecznie polecam usługi Pani Doroty! Jestem przekonany, że każda realizacja będzie bardzo skrupulatna i dążąca do pozostawienia po sobie pięknych wspomnień! 🙂

Marcin & Klaudia

Organizacja i koordynacja zaręczyn.

„Pani Dorota jest wspaniałym profesjonalistą! Wysłucha potrzeb, zaproponuje rozwiązania i stworzy najpiękniejsze zaręczyny.
Dziękujemy! Było wyjątkowo, romantycznie i pięknie. Polecamy serdecznie!”

Agnieszka i Michał

Organizacja i koordynacja zaręczyn.

„Dziękujemy bardzo za pełny profesjonalizm, zaangażowanie, wsparcie, doświadczenie i zrozumienie oczekiwań. Doroto, dziekujemy że byłaś z nami w tak ważnym dla nas dniu, „dniu zaręczyn” i sprawiłaś, że czuliśmy się wyjątkowi i mogliśmy cieszyć się każdym momentem, bo reszta była w Twoich rękach. Śliczna aranżacja, niesamowita muzyka na żywo i fotograf który uwiecznił tak ważny dla nas moment. Dziękujemy i polecamy !”

Aleksandra i Jakub

Organizacja i koordynacja zaręczyn.

„Byliśmy i jesteśmy pod wielkim wrażeniem tak pięknie zorganizowanych zaręczyn. Bardzo dziękujemy za organizację i obecność w tym ważnym dla nas dniu 🙂 ”

Bartłomiej i Agnieszka

Organizacja i koordynacja zaręczyn.

„Na nasz wrześniowy ślub wymarzyłam sobie eleganckie dekoracje kwiatowe w bieli- róże, lilie… Prosząc Dorotę o realizację wiedziałam, że będzie to owocna współpraca. I nie zawiodłam się, Dorota z pasją i zaangażowaniem pomogła mi zarówno w wyborcze dekoracji do kościoła i na salę, jak i podzieliła się wieloma cennymi wskazówkami dotyczącymi organizacji wesela. Zrealizowane komopzycje były śliczne, właśnie w takim stylu, o jakim marzyłam i dzisiaj zawsze ilekroć oglądam nasze zdjęcia ślubne zatrzymuję na nich wzrok i myślę: jak bardzo chciałbym wrócić do tego dnia i delektować się każdym szczegółem…
Całym sercem polecam Dorotę wszystkim parom młodym, którym zależy, aby ich wielki dzień nabrał jeszcze większego smaku dzięki pięknym dekoracjom. Bez wątpienia będą one wykonane z ogromną starannością, ale przede będą zachwycać- a tego zachwytu tak dzisiaj potrzebujemy!”

Paulina & Stanisław

Konsultacje ślubno-weselne, oprawa florystyczna uroczystości.

„Pani Dorota zajęła się dosłownie wszystkim. Gdyby nie jej zaangażowanie nawet byśmy nie pomyśleli o wielu rzeczach, które są do organizacji ślubu niezbędne i niewątpliwie całe przedsięwzięcie okazałoby się klapą. Tak na dobrą sprawę nie musieliśmy o niczym myśleć.”

Maria & Alex Haley-Liu

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela, koordynacja dnia uroczystości.

„Bardzo polecamy Gdańską Pracownię Ślubów. Dekoracje w Kościele i na sali weselnej były przepiękne. Dorota to profesjonalistka. Ma głowę pełną pomysłów, zawsze doradzi tak, aby efekt końcowy robił wielkie „WOW”! 🙂 Gdybyśmy mogli jeszcze raz decydować o wyborze dekoratorki, zdecydowanie wybralibyśmy ponownie tak samo 🙂 Wszystko było perfekcyjnie zorganizowane i przygotowane. Polecamy każdemu skorzystać z usług Doroty – na prawdę warto 😉”

Agnieszka & Piotr

Konsultacje ślubno-weselne, oprawa florystyczna kościoła i sali weselnej.

Przygotowania do ślubu i wesela to nie tylko mnóstwo nerwów, ale także detali, o których łatwo zapomnieć. Stres związany z przygotowaniami często nie pozwala skupić się na tym co najważniejsze, dlatego szukaliśmy kogoś, kto będzie nam w stanie pomóc się zorganizować. Gdańską Pracownię Ślubów znaleźliśmy korzystając z wyszukiwarki. Była dla nas niewiadomą, a okazała się prawdziwym błogosławieństwem. Dorota udowodniła, że istnieje coś więcej niż profesjonalizm – perfekcja. Każdy element przygotowań przedstawiała w wielu wariantach (polecamy wybierać te sugerowane przez nią), i dopracowywała go w detalach. Znajdowała rozwiązania bardzo atrakcyjne cenowo, we wszystko wkładała całe swoje serce. Do samego końca dawała poczucie pewności i spokoju. Możemy się wypowiedzieć o niej jedynie w samych superlatywach, z wielkim podziwem i sympatią. Osobom nawet bardzo samodzielnym, z konkretnymi rozwiązaniami polecamy współpracę.

Ola & Jakub

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela, koordynacja dnia uroczystości, oprawa florystyczna.

„Współpraca z Dorotą, to czysta przyjemność. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy właśnie jej powierzyć przygotowanie dekoracji kwiatowej na naszą uroczystość Srebrnego Wesela. Dorota ma niezwykłe wyczucie piękna, a w to, co robi wkłada całe serce. Dlatego też stworzone przez nią cudne bukiety oczarowały nas i wszystkich gości, a wnętrzu nadały szlachetności i elegancji.
O pracy Doroty możemy pisać tylko w superlatywach – profesjonalistka w każdym calu, wnikliwie analizuje oczekiwania klienta, bardzo rzeczowo doradza, nie narzucając swojej wizji. Poza tym, co dla nas niezmiernie ważne, działa w błyskawicznym tempie – niczego nie odkłada „na później”. Zawsze dotrzymuje ustalonych terminów, w związku z czym, współpracując z Dorotą, mieliśmy niesamowity komfort, że wszystko przygotowane było na czas i zgodnie z ustaleniami.”

Kasia & Piotr

Konsultacje, oprawa florystyczna.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Pani pomoc w organizacji naszego ślubu i wesela. W dzień taki jak TEN ciężko jest pamiętać o czymkolwiek (…), warto wtedy usłyszeć proszę zająć się sobą i się nie martwić ja się wszystkim zajmę. To jest na wagę złota.

Kinga & Łukasz

Częściowa organizacja ślubu i wesela, koordynacja dnia uroczystości, oprawa florystyczna.

„Profesjonalizm, perfekcjonizm, pomysł, smak, wyczucie i wrażliwość- to wszystko wchodzi w skład „bukietu” możliwości Doroty. Przepiękne dekoracje. Jeśli chcecie być gośćmi na własnym przyjęciu to wybierzcie Dorotę. Z całego serca polecamy.”

Agnieszka & Arek

Inne rekomendacje

 

Oprawa florystyczna uroczystości. -> Referencje z Hotelu Rezydent

Wesele Kingi i Łukasza -> Podziękowanie

Oprawa florystyczna z okazji oficjalnej wizyty Prezydenta RP w Gdańsku.

„Weselnik” -> Podziękowanie za współpracę.

Międzynarodowy ślub i wesele Marii i Alexa -> Referencje

Oprawa florystyczna uroczystości oficjalnej, państwowej organizowanej przez Prezydenta RP. -> List referencyjny

Pin It on Pinterest