Podsumowanie roku jest dla mnie bardzo ważne. Z dystansu, „z lotu ptaka”, prowadzę refleksję, analizuję działania firmy, także jej przychody. I choć ten rok był bardzo trudny, inny niż wszystkie, był on na swój sposób wyjątkowy. Pobudził jeszcze bardziej kreatywność, pokorę, wymusił odwagę. Sytuacje były dynamiczne, z dnia na dzień wdrażałam nowe rozwiązania. Planowanie długoterminowe zamieniłam na krótkoterminowe, na bieżąco prowadziłam analizy i wszelkie działania dostosowywałam zgodnie z zalecanymi obostrzeniami. Nie było łatwo…

 

Aspekty, z których jestem dumna w 2020 roku:

 

  1. Wspomagałam narzeczonych i ich rodziny w przedślubnych przygotowaniach
  2. Wdrożyłam bezpłatne konsultacje dla osób, które były zmuszone przełożyć swoje uroczystości ślubno-weselne ze względu na pandemię.
  3. Zorganizowałam, przy wsparciu cudownych partnerów biznesowych, w imię motta „Nie ja, lecz my”, wyjątkowe i elitarne szkolenia – „Konsultant Ślubny” i „Stylista Uroczystości”.

4. Wydałam e-booka mojej drugiej książki „Sezon na ślub. Jak zostać wedding plannerem”.

5. Sprzedałam pierwsze wydanie drugiej książki (premiera książki odbyła się 20.10.2019r.).

Ostatnią książkę pierwszego nakładu „Sezon na ślub. Jak zostać wedding plannerem”, sprzedałam 21 grudnia 2020 r.

 

 

6. Wspomagałam panów przy okazji organizacji zaręczyn; uczestniczyłam w wyjątkowych i bardzo wzruszających wydarzeniach!

7. Jako ekspert z branży ślubnej, byłam zapraszana do wywiadów, dzieliłam się wiedzą.

8. Nagrałam pierwszy film, co było dla mnie wyjątkowym wyjściem z mojej strefy komfortu.

9. Otrzymywałam PO KAŻDEJ REALIZACJI wspaniałe słowa uznania, referencje, które utwierdzały mnie w przekonaniu, że moja misja, praca, którą wykonuję, jest cenna i potrzebna.

10. Spotkałam  na swojej drodze WSPANIAŁE OSOBY. Każda z nich wniosła do mojego życia cząstkę, dzięki której jeszcze bardziej utwierdziłam się w przekonaniu, że piękno tkwi w różnorodności. Że relacje i drugi człowiek to podstawa.

11. Bardziej pilnuję sfery #lifeworkbalanse. Zadbałam o zdrowie, lepiej (w porównaniu do roku poprzedniego) zarządzam sobą w czasie. Dzięki niepowodzeniom – lekcjom, stałam się silniejsza.

12. Wyznaczyłam cele na rok 2021. Wśród nich, znajduje się realizacja marzenia – jazda konna na plaży, z białym koniem. Pod okiem trenera, zgłębiam tajniki jeździectwa, na wiosnę wybieram się konno na plażę.

13. Powiększyłam grono podwykonawców o kolejne, cudowne firmy.

14. Dostąpiłam zaszczytu, tworzyłam bukiety dla znakomitych artystów, przyjaciół, Fundacji „Przemek Dzieciom”.

15. Prowadziłam, na targach w Arenie Gdyni, wykład dla narzeczonych  „Ślubny savoir-vivre”.

16. Wyprodukowałam, przy wsparciu cudownego zespołu, sesję, której efekty były widoczne między innymi na okładce magazynu „Weselnik”.

17. Pisałam artykuły eksperckie ( Gdańska Orchidea, Magazyn Weselnik, Balamonte)

 

 

Staram się szukać pozytywnych aspektów, w każdej, nawet trudnej sytuacji. Czas pandemii, poza negatywnymi skutkami, ukazał miłość, serdeczność, wspólnotę i zjednoczenie. Ukazał, że relacje w biznesie, wspólne wsparcie i dobre słowo jest cenne. Wydarzenia, które naznaczyły ten rok pouczają o ważności podejmowania wzajemnej troski o siebie i ludzi, którzy nas otaczają. Uważność, miłość i serdeczność okazały się kluczowe.

Cieszę się, że tworzyłam piękne i spójne uroczystości, towarzyszyłam Państwu w ważnych momentach życia.W przyszłość patrzę z nadzieją i pokorą. Z wdzięcznością, za każdą spotkaną osobę na mojej drodze. Tak! Mam ogromne szczęście, otaczam się wspaniałymi osobami.

 

Drodzy klienci, ambasadorzy szkoleń, partnerzy biznesowi, przyjaciele!

Dziękuję za Wasze zaufanie! Dziękuję za Waszą obecność.

 

Fot. Katarzyna Mrugała, Sukienka - Marie ZelieFot. Katarzyna Mrugała, sukienka – Marie Zelie

Działam dalej i mam nadzieję kreować Wasze przyjęcia, kreować ważne dla Was wydarzenia, towarzyszyć Wam w rozwoju; wyznaczaniu celów. Tworzyć dla Was takie rozwiązania, dzięki którym będziecie w otoczeniu piękna.

 

Dziękuję Wszystkim i każdemu z osobna za ten rok! Do zobaczenia na żywo w 2021 roku.

 

Dorota Janicka-Kurlenda

Pin It on Pinterest